kapadokya göreme transferi fiyatlarKapadokya Göreme Transferi Fiyatları

Kapadokya Göreme Transferi fiyatları hakkında isterseniz Kayseri, isterseniz Nevşehir hava alanına gelmiş olun transfer fiyatı 450 tl dir. Kayseri havaalanından Göreme ortalama 1saat 1saat 15 arasında sürmektedir. Nevşehir Hava alanından Göreme transferi ise ortalama 1 saat sürmektedir. Kapadokya Göreme shuttle servis hizmeti 16 kişilik araçlar ile yapılmaktadır. Araçlarımızda ayakta yolcu bulunmamaktadır.

Kapadokya göreme transferi için havaalanından çıktığınız anda kaptanımız sizi elinde adınızın yazdığı kağıt ile karşılamaktadır. Sonrasında aracımıza binip güvenli ve konforlu şekilde ulaşımınız sağlanmaktadır.

Kapadokya Göreme Transferi ve Fiyatları Hakkında

Fiyatlarımız sezon ve sezon dışı farklılıklar göstermektedir. Kapadokya göreme transferi fiyatları 450TL dir. Fakat sezon ortasında fiyatlarda artış olabilmektedir. Sezonun yoğun olduğu zamanlar genellikle Nisan ayı ile Kasım ayı arasındadır. Kasım ile Nisan ayları arasında fiyatlarda düşüş yaşanmaktadır. Kapadokya göreme transferi için yoğun sezonda özellikle rezervasyon yaptırmanıza ihtiyaç vardır. Aradığınızda yoğunluktan dolayı boş yerimiz kalmayabiliyor. Rezervasyon için 1-2 gün öncesi zamanlamayı tercih edebilirsiniz.

Kapadokya Havaalanı Transferleri

Kapadokya Havaalanı Transferleri

Kapadokya göreme shuttle ücret ödemesini önceden yapabileceğiniz gibi, havaalanında kaptanımıza da yapabilirsiniz. Önceden ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Otelinize ulaşmanız durumunda indiğinizde ücret ödemesini yapabilirsiniz. Kapadokya göreme otel transferleri için uçak biletinizin görüntüsünü bizlere atmanız gerekmektedir. Yada biliyorsanız uçuş kodunuzu göndermeniz yeterlidir. Sistem üzerinden servis olup olmayacağına bakıp sizlere bilgi vermekteyiz. Özellikle yaz aylarından neredeyse günün her uçuşuna servis çıkartmaktayız. Fakat kış aylarında bazı durumlarda bazı uçuşlara servis hizmetimiz bulunmamaktadır. Bu yüzden kışın aradığınızda mutlaka bilgi almanızı tavsiye ederiz. Yada whatsapp tan biletinizi göndererek teyit edebiliriz.

Göreme Otel Transferi ve Karşılaması Nasıl Yapılmaktadır?

Havalimanı olarak Kayseri ve Nevşehir havalimanından Göreme bölgesindeki tüm otellere transfer hizmeti bulunmaktadır. Karşılama hizmetimiz havalimanı önünde başlamaktadır. Kağıt ile karşılanmakta ve havalimanına bırakılmaktasınız. Kapadokya göreme transferi için kaptanlarımız sizi karşılamaktadır. Araçlarımıza götürülmektesinizdir.

Hava alanı transfer saatlerimiz saat başı değildir. Sizlerin uçuş seferlerine göre düzenlenmektedir. Bu sebeple rezervasyon yaparken uçuş kodunuzu bize söylemeniz gereklidir. Yani sizlerin geldiği uçuş seferlerine göre seferlerimiz bulunmaktadır. Örnek olarak uçağınızın Kayseri yada Nevşehir iniş saati 02:00 da ise o seferimize transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Yani uçaktan indikten sonra bekleme süreniz çok kısadır. Çünkü sizin uçağınız dışında başka uçağın yolcusu beklenmemektedir. Bu da transferlerimizin hızlı olmasını ve sizleri daha az bekletmemizi sağlamaktadır. Araçlarımızda wifi hizmeti bulunmaktadır.

Gurup ve yüksek sayıdaki transferleriniz için vip transfer hizmetimizi kullanabilirsiniz. Bunun için Kapadokya vip transfer hizmeti sayfamıza tıklayabilirsiniz. Ya da 7/24 WhatsApp numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Misafirlerimiz bebekleri için ek ücret ödememektedir. Kucağınıza alabilecek yaştaki bebek yada çocuklarımız için ek koltuk kullanımı olmayacaksa ek ücret ödemeyeceklerdir. Bunun için telefonda bize bilgi vermeleri önemle rica olunur. Yaz kış transfer hizmetimizi kullanabilir ve istediğinizde rezervasyon için ulaşabilirsiniz. Kapadokya Uçhisar Transferi için sayfamıza bakabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment