kapadokya uçhisar transferi fiyatlarıkayseri uçhisar transferiKapadokya Göreme Transferi Fiyatları

Kapadokya Uçhisar Transferi ve Detaylı Bilgi

Kapadokya Uçhisar transferi fiyatları için fiyatlandırma 100 TL dir. Kayseri Erkilet ve Nevşehir Kapadokya havaalanından Uçhisar bölgesine transferinizi yapmaktayız. Bize ulaşmanız için +905324530363 e tıklamanız yeterlidir. Sizleri havalimanından alıp otelinize kadar bırakmaktayız.

Kapadokya Uçhisar Transferi Havaalanı Karşılaması

Uçağınız indikten sonra bagaj alımından geçip havaalanı çıkışında kaptanlarımız sizleri karşılayacaktır. Kaptanlarımızın elinde bulunan kağıtta sizlerin adı yazılı olarak karşılanmaktasınız. Araçlarımız hemen çıkış kapısının 30 metre ilerisinde sizler için hazırda durmaktadır. Sizler kaptanımız ile birlikte araçlarımıza götürülerek Uçhisar için yola çıkmış oluyorsunuz. Araçlarımızda yeterli bagaj alanı bulunmakta ve seyahatinizi rahatlıkla geçirebilirsiniz.

Kapadokya Uçhisar Transferi Fiyat ve Ücretleri

Havaalanlarından ister Nevşehir ister Kayseri olmak üzere Kapadokya Uçhisar transferi fiyatımız 100 tl dir. Kişi başı olarak fiyatlandırmaktadır. Her iki havaalanından transfer fiyatlandırması sabittir. Rezervasyonlarınız için en geç 1 gün öncesine kadar bizlere ulaşabilirsiniz. Havaalanına indiğinizde eğer dilerseniz arayıp anlık rezervasyon sorgulaması da yapabilirsiniz. Rezervasyonlarınız için gerekli olan en önemli detay uçuş kodunuzu bize iletmenizdir.

Kapadokya Uçhisar Transferi

Kapadokya Uçhisar Transferi

Kapadokya ve Nevşehir havaalanlarından Uçhisar bölgesine transfer süreleri değişmektedir. Kayseri havaalanından Uçhisar’ ortalama 1saat 15 dakika – 1 buçuk saat arasında ulaşım sağlarsınız. Nevşehir Kapadokya havaalanında ise ortalama 45 dakikaya Uçhisar bölgesine ulaşmış olursunuz. Transfer ve ulaşımınız shuttle araçlarımız ile gerçekleşmektedir. Araçlarımız 16 kişiliktir. Araçlarımızın hepsinde Wifi hizmeti bulunmaktadır. Wifi şifremizi kaptanlarımıza sorabilirsiniz. Araçlarımız yaz kış klimalı çalışmakta ve siz misafirlerimizin rahatlığı düşünülmektedir. Shuttle araçlarımız Mercedes ve Volkswagen araçlarından oluşmaktadır. Yeni araç filomuz ile sizlere destek vermekteyiz. Araçlarımızda wifi hizmeti bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz bu hizmetimizden faydalanabilirler.

Uçhisar Transferi İletişim Bilgilerimiz

Bizler Uçhisar transfer ve ulaşımınız için shuttle araçlarımız ile 7/24 sizlere destek vermekteyiz. Saat kaç olursa olsun bizleri aramaktan çekinmeyiniz. İstanbul, İzmir, Antalya’ dan gelen uçaklarınızın bize uçuş kodunu söylemeniz yeterlidir. Sonrasında Adınız ve iletişim bilgilerinizi aldıktan sonra rezervasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Yani transfer rezervasyonu için 3 dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Ayrıca Kapadokya Göreme Transferi için sayfamıza bakabilirsiniz. Bunların dışında Kayseri Havaalanı Kapadokya Transferi için sayfamıza bakabilirsiniz. Telefon ve WhatsApp numaramız +905324530363. Uçhisar bölgemize geldikten sonra tekrardan dönüş için bizlere ulaşabilirsiniz. Dönüş için rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Çünkü sizlere dönüş saati vererek transfer araçlarımızı buna göre düzenliyoruz. Uçhisar bölgesinden gene Kayser Erkilet ve Nevşehir Kapadokya havaalanlarına transferlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Uçuş kodunuz ile birlikte İsim soy isim yeterlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment