kapadokya vip transferVip transfer Kapadokya

Kapadokya, ülkemizin yurt dışı ve yurt içinden en çok turistin ziyaret ettiği bir bölgedir. Eşi benzeri olmayan coğrafi özellikleri, bitki örtüsü, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olması ve tarihi zenginliği ile önemli turizm merkezlerinden biridir. Ulaşım havayolu ve karayolu ile sağlanmaktadır. Kapadokya transferleri için Kapadokya Vip transfer hizmetini kullanarak konforlu bir ulaşım sağlanmaktadır.

Sizleri havaalanından alıp otelinize kadar bırakmaktayız. Mercedes vito kapadokya özel transfer fiyatı 3000 TL dir.

Kapadokya Vip transfer hizmeti ile Nevşehir ve Kayseri Havaalanlarından yolcular karşılanır ve otellerine ulaştırır. Kapadokya’ya Kayseri Havaalanından yaklaşık 1 saatte, Nevşehir Havaalanından 45 dakikada ulaşılmaktadır.

Transfer Ulaşım Araçları Hakkında

Kalabalık gruplar için 9+1 kişilik Mercedes Vito model araçlar kullanılmaktadır. Araçlar özel şoförlü olup misafirlerin konforu için her detay düşünülerek hizmete sunulmaktadır.

kapadokya vip transfer

kapadokya vip transfer

Tercihinize göre Kayseri ve Nevşehir Havaalanını seçebilirsiniz. Hangi havaalanı olursa olsun uçağınız indiği anda Kapadokya Vip ulaşım aracınız havaalanında hazır bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken yolculuğa çıkmadan önce Kapadokya Vip servis hizmeti için rezervasyon yaptırmanızdır.

Kapadokya bölgesinin ana merkezi Nevşehir’dir. Bölgeye Kırşehir, Aksaray, Niğde ve Kayseri illerinin bir kısmı da dahildir. Kalacağınız otelin bölgesine göre Kapadokya Vip ulaşım hizmeti verilmektedir.

Kapadokya Vip ulaşım hizmeti için havaalanına inen misafirleri personelimiz karşılamaktadır. Yolcu karşılama bölümünde ellerinde adınızın yazılı olduğu banketlerle sizi karşılayarak bavullarınızı alır ve araca yüklerler. Otelinize kadar huzur ve konfor içinde seyahat etmenizi sağlarlar.

Genellikle oteller Ürgüp Bölgesi’ndedir. Kayseri Havaalanından Ürgüp 60 km’dir. Nevşehir Havaalanından ise Kapadokya mesafesi 45 km’dir. Ürgüp dışında ki bölgelere de Kapadokya Vip ulaşım hizmeti Mercedes Vito araçlarla yapılmaktadır. Otelinize kadar ulaşımınız karşılandıktan sonra personelimiz araçtan bavullarınızı indirerek otel personeline teslim etmektedirler.

Nevşehir Havaalanından Kapadokya Vip transfer hizmeti kişi başına fiyat yoktur. Araç başına 3000 TL’dir. 45 dakika’da otelinize konfor içinde güvenli bir şekilde ulaşımınız sağlanmaktadır.

Kapadokya Vip transfer hizmeti almak için rezervasyon yaptırırken uçuş kodunuzu da personelimize iletmeniz gerekiyor. Böylelikle personelimiz havaalanı ile irtibata geçerek iniş saatini teyit eder ve uçak havaalanı pistine indiğinde yolcu karşılama kapısında hazır bulunur.

Kapadokya Vip Transfer Hakkında Havaalanında Karşılama

Kapadokya Vip transfer hizmetimiz kişiye ya da gruba özeldir. Kaçta karşılanacağınızı ve nereye ulaştırılacağını siz belirlersiniz. Kapadokya havaalanı ulaşımı için bir başka seçenekte Shuttle transferdir. Aynı güzergaha gidecek insanlar shuttle denen toplu taşıma araçları ile belli bölgelere bırakılırlar. Shuttle transfer hizmetinde aracı, havaalanından kalkış saatini, birlikte yolculuk edeceğiniz kişileri seçemezsiniz. Daha uygun ücretli olmasına karşılık çok daha yorucu ve uzun seyahat gerektirir.

Kapadokya Vip transfer hizmetinde aracınız havaalanı çıkışında beklemektedir. Shuttle transfer araçları çıkış kapısına 50 metre mesafede beklemektedir. Nevşehir Havaalanından ulaşım sağlanan bölgeler, Uçhisar, Göreme, Çavuşin, Avanos, Ürgüp, Ortahisar ve Mustafapaşa gibi merkezlerdir. Shuttle Transfer hizmeti Mercedes Sprinter model araçlarla gerçekleşmektedir.

Kapadokya Vip ulaşım dışında Kapadokya bölgesine havaalanlarından ulaşım olanakları;

  • Araç kiralama
  • Taksi
  • Shuttle paylaşımlı transfer

Araç kiralama ve taksi tercih ederseniz bu rahat ve ekonomik görünse de Vip transfer hizmetine göre daha pahalıdır. Havaş Otobüsleri, hem zaman hem de konfor açısından Kapadokya Vip transfer hizmetine göre daha zahmetlidir. Özellikle de kalabalık bir grupla seyahate çıktıysanız hem hesaplı hem de konforlu havaalanı transferi VİP transfer hizmetidir.

Kapadokya vip ulaşım hizmeti fiyatları 5 kişiye kadar ortalama 3000 TL, 10 kişi ve üzeri ortalama 3500 TL’ dir.

Kapadokya Vip transfer hizmetinin avantajları nelerdir?

Uçaktan indiğinizde bavulları taşıma sıkıntınız olmuyor. Tam donanımlı lüks araçlarla otelinize ulaşıyor, yol yorgunluğu hissetmiyorsunuz. Kapadokya Vip transfer hizmeti sadece havaalanı otel, havaalanı şehir merkezi gibi güzergahlar için değil, dilediğiniz adrese ulaşmanızı sağlıyor.

Tatil maksadı ile Kapadokya’ya gelen turistler, uçakla seyahatlerinden sonra toplu taşıma araçlarını tercih ettiklerinde, kalkış saatini beklemek zorunda kalıyorlar. Bavul, çanta taşımak zorunda kalıyorlar. 1 saatlik yolu otobüs ile giderek uçak yorgunluğunun üzerine yorgunluk yükleniyorlar. Bu da tatile yorgun bir şekilde başlamak anlamına geliyor.

Vip transfer Kapadokya

Vip transfer Kapadokya

Oysaki transfer hizmeti ile zahmetsizce, daha kısa sürede ve çevreyi seyrederek konforlu ve huzurlu bir yolculuk ile otele gitmek mümkündür.

Tatil dönüşünde de havaalanına gitmek için yine transfer araçlarız hizmet vermektedir. Otelinizden belirttiğiniz saatte alınıyor ve bavul taşımadan, stres yaşamadan havaalanına ulaşabiliyorsunuz.

Transfer hizmetimiz için araç kiralama firmaları ile görüşebilirsiniz. Ayrıca turizm acenteleri ve rezervasyon yaptığınız otelin anlaşmalı olduğu transfer firmalarını arayabilirsiniz. Kapadokya vip ulaşım sadece transfer değil aynı zamanda kapadokya içi içinde kullanılmaktadır. Br otelden bir organizasyona. Yada türk gecesinden otelinize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment