havaalanı transferiKayseri Kapadokya arası transfer

Kayseri Kapadokya arası transfer için bir gün öncesinde rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Shuttle araçlarımız siz havaalanına geldiğiniz hazır olarak beklemektedir. Direk uçaktan inen misafirlerimizi Havaalanı çıkışında karşılıyoruz. Sonrasında transfer araçlarımız ile başka bir uçağı yada herhangi bir saati beklemeden direk Kapadokya bölgesine yola çıkmaktayız. Kapadokya bölgesi için kişi başı ücretimiz 300 tl dir. Göreme, Ürgüp, Avanos, Uçhisar, Çavuşin ve Ortahisar bölgelerine transfer ücretimiz kişi başı 300 tl dir. Bir kaç saat kalaya kadar rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon için WhatsApp tan +90 533 255 47 67 nolu numaramıza tıklamanız yeterlidir.
İsterseniz bizleri +90 533 255 47 67 den arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kapadokya Bölgesine Kayseri havaalanından gitmek istiyorsanız transfer araçlarımızı kullanabilirsiniz. Araçlarımız 16 kişiliktir. Kapadokya bölgesinde bulunan her otele transfer hizmetimiz vardır. Sizleri havaalanından alan araçlarımız bölgedeki otellere bırakmaktadırlar. Hangi bölgelere transferimizin olduğunu ise; Göreme Otelleri, Ürgüp Otelleri, Ortahisar Otelleri, Mustafapaşa Otelleri, Çavuşin Otelleri, Avanos Otelleri, İbrahimpaşa Otelleri, Uçhisar Otelleri, Nar Kasabası Otelleri. Ayrıca sizleri Kayseri havaalanından alıp Nevşehir merkeze de bırakmaktayız. Nevşehir için lokasyonlarımız 2000 evler, Üniversite, Nissara Avm, Forum Kapadokya, Hastane vb. lokasyonlara transferlerimiz bulunmaktadır.

Kayseri Kapadokya Arası Shuttle Transfer

Kayseri Kapadokya Arası Shuttle Transfer

Kapadokya’ya gitmek için Kayseri Havaalanı’nı tercih edenler, Kayseri Kapadokya arası transferi seçeneklerini doğal olarak merak etmekteler. Kayseri Havaalanı ile Kapadokya arası mesafe yaklaşık 70 km olup, özel araçla bir saatte ulaşım sağlanmaktadır. Havaalanı servis hizmetleri ile bu mesafe biraz daha zaman almaktadır. Bunun nedeni belli duraklarda yolcu alma ve indirme yapılmaktadır.

Kayseri Havaalanı’nda her uçuş sonrası Kapadokya’ya gitmek üzere servis araçları bulunmaktadır. Bunlar genellikle özel transfer firmalarının shuttle hizmetleridir. Ayrıca toplu taşıma araçları ile de Kayseri Kapadokya arası transfer mümkündür. Ancak günün her saatinde, özellikle gece ve sabah erken saatlerde uygun seferler yapılmamaktadır. Bu yüzden yolcular genellikle özel transfer firmalarının hizmetlerini tercih etmektedirler.

Kayseri Kapadokya arası transfer için bir başka seçenek de araç kiralama hizmetidir. Havaalanında bulunan Araç Kiralama firmalarından araç kiralayarak Kapadokya’ya gidilebilmektedir. Çevreyi ve yolları bilenlerin daha çok tercih ettiği bu seçenek, pratik olması yanı sıra uçak yolculuğundan sonra yorucu olabilmektedir.

Taksi ile Kayseri Kapadokya arası transfer seçeneği de bulunmaktadır. Ancak bu seçenek bir saatlik mesafe için pek de ekonomik değildir. Özel transfer seçeneği ile karşılaştırıldığında neredeyse daha fazla ücret ödenebilmektedir. Bu tabi ki aracın türüne, kişi sayısına göre değişmektedir.

Kayseri Kapadokya arası transfer seçeneklerini tek tek inceleyecek olursak;

VIP Özel Transfer

Araçlar kişi sayısına uygun olarak belirlenmektedir. Araç içi yolcuların konforunu üst düzeyde sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayarlanabilir deri koltuklar, araç içi buzdolabı, TV, DVD, sınırsız internet, araç içi kasa, klima, çay kahve servisi gibi hem konfor hem de güvenlik açısından belli başlı donanımlar bulunmaktadır.

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde sosyal mesafe kuralları açısından en sağlıklı transfer seçeneğidir. Araçlar, her transfer öncesi ve sonrasında yıkanmakta ve dezenfekte edilmektedir. Araç içinde maske, eldiven, dezenfektan bulunmaktadır. Araç kaptanlarının sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Yolcu ile kaptan arasında kapanıp açılabilen paravan bulunmaktadır.

Kayseri Kapadokya arası transfer sırasında bebekli ailelere bebek koltuğu tahsis edilmekte, bebeğin bakımı için alt açma, mama hazırlama gibi ortamlar sağlanmaktadır. Küçük çocuklu aileler içinde araç içinde çizgi film izleme olanağı, internet ve oyun konsolları bulunmaktadır.

Kayseri Kapadokya arası transfer hizmeti, 1-5 kişilik vip Mercedes Vito, 6-10 kişilik Mercedes Sprinter araçlarla sağlanmaktadır. Araçlar yolcu sayısına göre tahsis edilmekte ve tamamen kişiye özel olup yabancı yolcu alınmamaktadır.

Yolculuk, Kayseri Havaalanı’ndan gidilecek otele transit olarak yapıldığından zaman kaybı yaşanmamakta ve daha kısa zamanda transfer sağlanmaktadır. Ancak yolcu talep ettiğinde mola verilebilmektedir.

Shuttle Transfer

Kayseri Kapadokya arası transfer seçeneklerinden en çok tercih hizmetlerdendir. Özel transfer seçeneğine göre daha hesaplıdır. Ancak belli hareket saati vardır ve başka yolcularla birlikte seyahat edilmektedir. Yolcular gidecekleri yerlere güzergah sırasına göre tek tek bırakılmaktadır. Bundan dolayı özel transfer seçeneğine göre yolculuk süresi biraz daha uzundur. Yolculuk 6-10 kişilik Mercedes Sprinter araçlarla sağlanmaktadır. Genellikle grup halinde seyahat eden yolcular için hem hesaplı hem de konforlu olmaktadır. Ücretlendirme kişi başı olarak yapılmaktadır.

Taksi ile Kayseri Kapadokya Arası Transfer

Kayseri Havaalanı’nda bulunan Havaalanı Taksi İşletmesinde gece gündüz araç bulmak mümkündür. Ücretlendirme taksimetre ile yapılmakta ve 2024 yılı için yaklaşık 1850 – 2150 TL’dir. 7 kişiye kadar araç bulunmaktadır. Taksimetre gece gündüz aynı tarife üzerindendir. Herhangi bir rezervasyona gerek yoktur. Uçaktan inince yolcu çıkışında ki taksi durağında 24 saat taksi bulunmaktadır.

Havaş ve Toplu Taşıma ile Kayseri Kapadokya Arası Transfer

Kayseri Havaalanı’nda ki Havaş duraklarından belli saatlerde hareket eden toplu taşıma otobüsleri ile Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım sağlanmaktadır. Buradan Ürgüp, Göreme ve Avanos’a giden otobüslere aktarma yaparak Kapadokya Bölgesi’ne ulaşım sağlanmaktadır. Havaş araçlarının Kapadokya bölgesine transfer hizmeti bulunmamaktadır. Bu yüzden Kapadokya havaalanı transferi için sayfamıza bakabilirsiniz.

Toplu taşıma ile Kayseri Kapadokya arası transfer en ekonomik seyahat seçeneğidir. Ancak zaman açısından ve bavullarla seyahat etme açısından konforlu değildir. Eğer transfer araçlarını kullanmayacaksanız öncelikle Kayseri otogarına gitmeniz gerekmektedir. Şehirler arası değilde diğer ilçeler arası otogara gitmelisiniz. Ordan Ürgüp araçlarına binerek Kapadokya bölgesine ulaşmış olacaksınız. Sonrasında gitmek istediğiniz otele taksi araçları ile ulaşabilirsiniz.

Kapadokya’ya tatil yapmak için bir turizm firması ya da otel paket turu satın aldıysanız rezervasyon sırasında havaalanı karşılama hizmeti olup olmadığını mutlaka sorunuz. Birçok turizm firmasının ve otelin havaalanı geliş gidiş transferi bulunmakta ve fiyata dahil olabilmektedir. Bir başka Kapadokya Havaalanı Transferi sayfamız için tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment