kapadokya ürgüp transferi fiyatlarıKapadokya Göreme Transferi Fiyatları

Kapadokya Ürgüp transferi fiyatları için ücretlendirme 450 TL dir. Havaalanı ulaşımınız ister Kayseri Erkilet, ister Nevşehir Kapadokya Havaalanı olsun Ürgüp transfer fiyatları sabittir. Havaalanından otelinize kadar ulaşımınız sağlanmaktadır. Transfer araçlarımızda wifi hizmetimiz bulunmaktadır. Kapadokya Ürgüp Transferi için +905324530363 ten 7/24 ulaşabilirsiniz. Kapadokya ürgüp ulaşım için transferler araçlarımız direk uçaklarına yapılmaktadır.

Kapadokya Ürgüp Transferi Karşılaması ve Araca Ulaşım

Havaalanı gelişlerinizde bagaj alımından çıktıktan sonra, hemen kapının önünde sizleri karşılamaktayız. Kaptanımızın elinde isminizin yazılı olduğu kağıt ile sizleri aracımıza götürmekteyiz. Araçlarımız yeni model olup 16 kişiliktir. Kesinlikle ayakta kalmanız söz konusu değildir. Bir diğer konu ise; araçlarımız dolduğunda değil, siz misafirlerimizi aldığında kalkmaktadır. Yani sizler uçağınızdan indikten sonra araçlarımız başka uçakların yolcusunu beklememektedir. Sadece sizlerin geldiği uçağa gönderdiğimiz transfer listesi ile kapadokya ürgüp transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Kapadokya Ürgüp Transferi Fiyatları

Kapadokya Ürgüp Transferi Fiyatları

Kapadokya Ürgüp Transferi Fiyatları Hakkında – Ücretleri

Fiyatlarımız shuttle hizmeti için 450 tl dir. Kapadokya Ürgüp transferi fiyatları sezonsal olarak değişiklik göstermektedir. Fakat sitemizden güncel fiyatlara bakabilirsiniz. Ödemelerinizi isterseniz araç içerisinde isterseniz de banka kanalları ile ödeyebilirsiniz. Kucağınıza alabilecek boyuttaki çocuklarımız için ücret ödemenize gerek yoktur.

Kapadokya Ürgüp Transferi Ulaşım Süresi

Kayseri Erkilet havaalanı Ürgüp arası ortalama 1 saat sürmektedir. Nevşehir Kapadokya haalanı transferi süresi ise 45 dakika civarındadır. Bu sebeple Ürgüp bölgesi otel seçimini yaparken havaalanı tercihinizin çok ön planda olmasına gerek yoktur. Çünkü aradaki fark sadece 15 dakikadır. Transfer için gerekli en önemli bilgi uçuş kodunuz dur. Uçuşunuz saat kaç olursa olsun Ürgüp transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Gece yarısı yada sabaha karşı olan uçuşlarınızda transfer hizmeti bulunmaktadır.

Farklı transfer modellerimiz için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Grup ve vip transfer hizmeti için destek vermekte en uygun çözümler ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Ürgüp Transferi için Bilmeniz Gerekenler

  • Uçuşunuzdan önce bilgi alarak mutlaka rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.
  • Kaptanlarımız D2 belgeleri bulunmaktadır.
  • Araçlarımız eksiksiz belge ile ulaşımınızı gerçekleştirmektedir.
  • Kaptanlarımızda her misafirimizin telefon bilgisi bulunmakta ve havaalanında herhangi bir durumda sizlere ulaşmaktadır. Hava alanı karşılaması durumunda aksilik yaşamanıza karşılık sizler ile iletişim kurularak araca ulaşmanız sağlanmaktadır.
  • Araçlarımız klimalıdır. Yaz kış çalıştırılmaktadır.
  • Bavullarınız için uzun bagaj alanı bulunmaktadır.

Transfer İletişim Numaramız

Hem sayfamızdaki WhatsApp üzerinden hem de telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. WhatsApp ve iletişim numaramız aynıdır. +90 532 453 03 63.
Transfer bilgilerinizi bizlere iletirken Uçuş Kodunuz, tarihi ve isim soy isminiz öncelik taşıyan bilgiler arasındadır. Bu 3 önemli detayı bizler ile paylaşmanız yeterlidir. Geliş ve dönüş transferinizi tek seferde yapabilirsiniz. Dönüş içinde sizlere verdiğimiz saatte otelinizin lobisinden alınacaksınız. Bunun dışında Nevşehir Hava Alanı Kapadokya transferi için linke bakabilirsiniz. Kapadokya Göreme transferi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ürgüp transfer hizmetimiz için tüm otellere trasnsfer hizmeti sağlamaktayız. Sadece Mustafapaşa’ ya gidecek misafirler için önceden bilgi almaları gerekmektedir. Mustafapaşa’ ya bazı uçaklar için servis çıkmamaktadır. Bunun için erkenden arayarak bilgi alabilirsiniz.

Covid-19 Kapsamı için Araçlarımızın Bakımı

Araçlarımız Covid kapsamında sürekli dezenfekte edilmektedir. Transfere çıkmadan ve transferden geldikten sonra sprey makinası ile ilaçlanmaktadırlar. Araçtaki kişi sayısı göz önüne alındığından full kapasite yolcu alınmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment